KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3707225
nr 370 7225
Blandteknik
3st, signerade Marino, 37x28 (1st saknar glas)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 augusti 2005